Brezový svet

ČlánkyMoje skúsenosti s VIRBETOLOM

Moje skúsenosti s výživovým doplnkom z brezovej kôry VIRBETOL

Moje skúsenosti s výživovým doplnkom z brezovej kôry VIRBETOL.

Koncom januára 2020 som bol operovaný operáciou TUR na zväčšenú prostatu. Čakal som na výsledok histológie. Po piatich týždňoch som sa dočkal dobrého výsledku. Išiel som na kontrolu operujúcemu primárovi MUDr. Cvikovi, PhD. Zistil mi zápal močových ciest a predpísal mi antibiotiká.

Mal som zvýšenú teplotu a keďže mi antibiotiká nezaberali išiel som za obvodnou lekárkou, ktorá mi predpísala iné antibiotiká. Ani tie nezabrali, tak ma poslala na príjem na interné oddelenie nemocnice. Keďže som nemal dôveru k lekárke na príjme podpísal som reverz a začal som užívať ňou predpísané ďalšie antibiotiká.

Situácia sa však zhoršila, teploty mi stúpli až na 39,8 stupňa, mal som obrovské bolesti v ramenách, takže som nemohol spávať. Bolesti som mal aj pri chôdzi a aj pri sedení.

Situácia sa stávala takou kritickou, že som v piatok neskoro večer navštívil primára v jeho súkromnej ambulancii. Okamžite ma poslal na urgentný príjem na urologickú kliniku, pretože môj stav vyhodnotil ako ohrozenie života. Prvý týždeň ma v nemocnici zachránili antibiotikami a infúziami. Teplotu sa im podarilo znížiť a stabilizovať na únosných 37,8 a zápalový parameter klesol zo života ohrozujúcich 300 na 160, čo bola stále vysoká hodnota. Cítil som sa už lepšie. Zhruba po 10 dňoch v nemocnici som začínal užívať VIRBETOL podľa odporučenia prvé tri dni po 2 tobolky ráno aj večer a potom jednu tobolku ráno aj večer.

Začal som chodiť po vyšetreniach. Za 5 týždňov pobytu v nemocnici som absolvoval všetky možné vyšetrenia a stále mi nezistili príčinu zápalu. Absolvoval som 2x CT, jedno vyšetrenie na špeciálnom nukleárnom CT v Nitre, 2x rȍntgen pľúc , vyšetrenie na TBC, na COVID19, viaceré vyšetrenie internistov a pľúcnych lekárov. Najmä posledný týždeň bol brutálny, v pondelok scintigrafické vyšetrenie na kostru, v utorok gastroenterologické vyšetrenie, v stredu kolonoskopiu, vo štvrtok mi nedokončili ďalšie scintigrafické vyšetrenie na krvinky, pretože som bol tak dehydratovaný, že som tam odpadol a museli ma kriesiť a v piatok magnetickú rezonanciu.

Zápalové crp klesalo postupne na 160, 120 a pritom som užíval iba VIRBETOL. Posledný týždeň mi vysadili antibiotiká a crp postupne klesalo na 120, 100 a 81.
S touto hodnotou som odchádzal z nemocnice. Po kontrolných odberoch krvi u obvodnej lekárky mi klesalo crp postupne na 60, 24 a poslený odber priniesol hodnotu crp 5,7, čo už sa považuje za normálnu hodnotu.

Jednoznačnou príčinou klesania zápalového parametra crp je užívanie VIRBETOLu.


Preto som odmietol aj druhé scintigrafické vyšetrenie a odmietnem aj druhé vyšetrenie na špeciálnom CT v Karlovej Vsi, ktoré bolo naplánované na 3. júla.

Záverom môžem skonštatovať, že v nemocnici mi nezistili po brutálnom zaťažení (teraz sú necelé 2 mesiace po návrate z nemocnice a konečne sa mi začali stabilizovať črevá a prestávajú vysiľujúce hnačky ako následok po takmer dvojmesačnom užívaní antibiotík a „špeciálnej“ nemocničnej stravy) príčinu zápalu a jednoznačne ma zo zápalu vyliečil VIRBETOL. Klasické lekárske vyšetrenia nedokázali nič zistiť a teraz som zdravý iba kvôli protizápalovým vlastnostiam výživového doplnku z brezovej kôry.

Z mojich skúseností vrele odporúčam užívanie VIRBETOLu pri zápalových ochoreniach.26.6.2020 - Ing. František J.

Dodávateľ

BETULÍN PHARMA s.r.o.
Hurbanova 651/64
Hlohovec 920 01
Slovensko

Kontakty

Tel:  +421 905 823 743
Mail: info@brezovysvet.eu
Web: www.brezovysvet.eu

Sociálne siete