Brezový svet

ČlánkyBrezová kôra – doplnok výživy

Brezová kôra – doplnok výživy

Brezová kôra – doplnok výživy.

Brezová kôra, ktorá sa používa od nepamäti (cca 2000 rokov) proti zápalom a na zvýšenie imunity, obsahuje veľké množstvo látok s pozitívnym vplyvom na činnosť ľudského organizmu.

Dnes vieme tieto cenné látky získavať modernými technologickými postupmi z brezovej kôry v koncentrovanej forme – extrakte. Extrakt z brezovej kôry obsahuje prírodné látky najvyššej kvality, ktoré sa nazývajú triterpény. Náš extrakt z brezovej kôry obsahuje triterpény ako betulín, kyselinu betulínovú a lupeol.

Naše prípravky s obsahom betulínu sú unikátne doplnky zdravej výživy, ktoré podporujú optimálnu činnosť ľudského organizmu a preto by mali byť súčasťou zdravej výživy každého človeka.

Betulínový extrakt z brezovej kôry pomáha nášmu organizmu využívať jeho potenciál a tým usmerňuje správnu a dlhodobú funkciu ľudských buniek pri samoreprodukcii alebo v boji proti vonkajším i vnútorným hrozbám.

Všetky procesy v ľudskom organizme sú závislé od látok, ktoré prijíma v strave. Možno tvrdiť, že ľudský organizmus je nesmierne zložitý biologický mechanizmus, ktorý sa dokáže veľmi účinne adaptovať aj pri dlhodobom nedostatku niektorých živín. Ak mu niečo chýba, pokúsi sa to získať z dostupných živín, ktoré do tela dostáva. Ak však takto funguje dlhodobo, môže to viesť k rôznym zdravotným problémom. Preto sa hovorí, že pestrá a vyvážená strava je základom zdravia. To je pravda, no problémom dnešnej doby je kvalita stravy v zmysle obsahu makro a mikroživín. Z tohoto dôvodu je jedným z riešení používať doplnky výživy. Ktoré však vybrať? Určite tie, ktoré doplnia chýbajúce živiny v strave. Ako však zistiť, ktoré naozaj chýbajú? Ak nie sú viditeľné alebo meratelné prejavy nedostatku, je to zložité hlavne z dôvodu vysokej adaptability ľudského organizmu. Pritom v organizme už môžu prebiehať procesy v “NÚDZOVOM REŽIME”, ktoré tým nadmerne zaťažujú náš organizmus, čo urýchľuje jeho predčasné opotrebovanie. V tomto prípade je pre ľudský organizmus riešením užívanie výživových doplnkov na báze brezovej kôry – betulínu, ktorý pozitívne ovplyvňuje metabolické procesy na bunkovej úrovni a tým znižuje zaťaženie a opotrebovanie nášho organizmu. To znamená, že betulín spolu s pestrou a vyváženou stravou pomáha efektívne zmierniť dopad nedostatku živín a tým podporiť správnu funkciu na úrovni bunky.

Vyššie uvedená skutočnosť znamená, že človek na základe zvýšenia svojej imunity odoláva rôznym infekciám, spomaľuje sa process starnutia a pozdstatne sa znižuje možnosť vzniku ochorení spôsobovaných nesprávnou alebo nedostatočnou činnosťou orgánov a tkanív.

Dodávateľ

BETULÍN PHARMA s.r.o.
Hurbanova 651/64
Hlohovec 920 01
Slovensko

Kontakty

Tel:  +421 905 823 743
Mail: info@brezovysvet.eu
Web: www.brezovysvet.eu

Sociálne siete